Wielce Szanowna Pani Dyrektor, Panie i Panowie,

Można najpewniej powiedzieć, że bohaterem naszego spotkania jest las. Dzień dzisiejszy zapamiętamy jednak przede wszystkim z jednego powodu – literackiej Nagrody Nobla dla polskiej pisarki Olgi Tokarczuk. To wielki sukces Autorki i powód do radości dla wszystkich z nas.

Czytaj więcej...

Zebraliśmy się dzisiaj na tym zielonogórsko-jędrzychowskim cmentarzu, żeby pożegnać  śp. Waldemara Demutha - ojca rodziny, męża, zasłużonego dla społeczności lokalnej wieloletniego prokuratora, ale przede wszystkim wspaniałego człowieka, kolegę, przyjaciela.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Kilka trudnych lat w budżecie prokuratury, duże zaległości w rozwoju logistyki prokuratorskiej, w końcu obciążenia mentalne wynikające z naturalnego podobno konserwatyzmu prawników wykształciły niezwykle żywotny i mało sympatyczny dla urzędu prokuratorskiego stereotyp zapracowanego i zasypanego stosami akt urzędnika, który przy pomocy długopisu, w najlepszym razie przy pomocy rozklekotanej maszyny do pisania mozoli się nad kartką papieru.

Czytaj więcej...

Panie, Panowie, Zacni goście II Ogólnopolskiego Seminarium Kryminalistycznego w Zielonej Górze – Drzonkowie – maj 2006. W imieniu organizatorów tego przedsięwzięcia Witam Was wszystkich bardzo serdecznie.,Witam PT Wykładowców – znakomitych pracowników naukowych i badaczy, witam doskonałych w swoich dziedzinach ekspertów.Bardzo cieszymy się, że podobnie jak przed rokiem Wasi koledzy, obecnie Wy przyjęliście nasze zaproszenia, niektórzy zresztą ponownie.

Czytaj więcej...

Wielce Szanowny Panie Prokuratorze,
Drogi Janku, Przyjacielu,

Pozwól proszę, że w tym szczególnym i ważnym momencie życiowym, jakim jest przejście w stan spoczynku, przekażę Ci przede wszystkim słowa podziękowania za wiele lat wspólnej służby, a wcześniej zawodowej współpracy podległych nam urzędów.

Czytaj więcej...

pogoda.net