Gniewko

Ja chyba najbardziej uwielbiam zdjęcia pejzaży - zawsze można w nich uchwycić piękny moment  Pozdrawiam i wszystkich, którzy interesują się zdjęciami modowymi zapraszam na: http://stylistagniewko.pl/

czwartek, 11, październik 2018 09:54
Grzegorz
Wycieczka do ZRĘBÓW STACHURY przeszła do  niezapomnianych....
W tym roku również wybieram się w drugiej połowie czerwca  do Radzynia k.Sławy, oczywiście z rowerem. W poprzednim roku przejechałem po okolicach około 600 kilometrów.
Okolice są piękne. Lasy jeziora, szańce,  pałace...od  zamku Karolat w Siedlisku przez pałac w Sławie, w Lginiu aż po Wieleń. Zakochałem się w tej okolicy.
Czerwona Małpa, Gaj Wandy, czy opisywana przez Pana Studnia Ducha z refleksjami o dziwnych odczuciach,  Pałace Myśliwskie, grób rodziny Mier nad jeziorem Mesze.
Wracam z radością do tych miejsc. Czasami zastanawiam się nad tym ile ludzie tracą dzieląc się  polityczną nienawiścią....
Życzę zdrowia i pomyślności dla Pana i Pana bliskich i tej energii do propagowania piękna regionu . 
czwartek, 29, marzec 2018 08:01
Helena

Witam!!!

Bardzo dziękuje za kolejny kalendarz ze zdjęciami w Twoim wykonaniu .Ten kalendarz o tematyce pejzaż miejski jest mi bliski, bo jest tam również zdjęcie z mojego miasta Oleśnica . Miasto gdzie się urodziłam i nadal mieszkam. Jak zwykle wisi na stałym miejscu , bo tu może być podziwiany zaraz po wejściu do mieszkania.

Jeszcze raz dziękuję za  kalendarz.

Pozdrawiam i czekam na kolejny pomysł na następny rok.

Helena Stadniczenko  Oleśnica

sobota, 06, styczeń 2018 10:26
Joasia

Karpacz zimowy - cudnie... szkoda tylko, że tak daleko stąd.

Pozdrawiam z zimowego Supraśla. 

środa, 20, grudzień 2017 08:48
Mirek

Super księga - Te zdjęcia z Norwegii to naprawdę bomba, uwielbiam je oglądać, oby jak najwięcej !

środa, 13, wrzesień 2017 11:05
Helena

Gratuluję wystawy w bibliotece w Dreźnie.

Czekam na kolejne zdjęcia z tego miasta.

Pozdrawiam serdecznie

poniedziałek, 11, wrzesień 2017 17:47
Aleksander

Dziękuję za możliwość obejrzenia pięknych zdjęć. Od lat marzę o podróży do Norwegii. Zmotywował mnie Pan do odwiedzenia tego pięknego kraju.

 

 

sobota, 02, wrzesień 2017 18:45
Wojciech

Zdjęcia jak zwykle piękne i doskonałe technicznie. Ale nadal brakuje mi podpisów, aby móc w pełni odbywać podróż po fotografowanych terenach. Chyba jednak  nie zdołam Cię do tego przekonać. 

sobota, 02, wrzesień 2017 18:35
Elżbieta

Kilka lat temu byłam w Norwegii i Pana zdjęcia przywołaly miłe wspomnienia :)).

sobota, 02, wrzesień 2017 18:14
Grzegorz

Wszystkie zdjęcia obejrzane, przyroda faktycznie piękna, ale to słońce północy...wygląda faktycznie na ciężkie życie jeśli chodzi o klimat.

sobota, 02, wrzesień 2017 18:12
Krystyna

Obejrzałam galerię norweską z wielkim zainteresowaniem. To region, który zawsze chciałam zobaczyć. Jest pięknie! Zdjęcia - jak zawsze rewelacyjne! Masz rzadki dar uzupełniania perfekcyjnego ujęcia o nastrój, czy jak to się określa "klimat" dzięki czemu zdjęcia nie są tylko pięknymi widoczkami, jak to na pocztówkach, ale nasyconym poezją fantastycznym światem.

sobota, 02, wrzesień 2017 15:34
Jacek

Surowe, norweskie krajobrazy, okiem podróżnika - artysty - znakomite ! Czekam na kolejne zdjęcia z różnych stron Świata

sobota, 02, wrzesień 2017 15:32
Mateusz
Dzięki Pana fotografiom zwiedzić Norwegię, w której nigdy nie byłem. Widzę,że plenery miał Pan przednie. Szczególnie podoba mi się ujęcie zegara, który przypomina mi podobny, który jest w Pradze na Starówce. Z niecierpliwością oczekuję nowej porcji fotografii.

 

sobota, 02, wrzesień 2017 15:30
Tadeusz
Zdjęcia naprawde piekne. Zjeździłem Norwegię i wzdłuż i prawie wszerz i widziałem piękne widoki, ale na Twoich zdjęciach Norwegia jest jeszcze piękniejsza. 
Pozdrowienia 
sobota, 02, wrzesień 2017 15:27
Halina

Chyba rzeczywiście jest coś magicznego w krajach skandynawskich, bo sporo osób wybiera ten właśnie kierunek wakacji i jak widać po zdjęciach, nie można się temu dziwić.

sobota, 02, wrzesień 2017 15:23
Sylwia

Piękne widoki, nie wiem czy to za sprawą Pańskiego oka czy też tych miejsc? W każdym razie uchwycone pejzaże prezentują się bardzo interesująco i zachęcająco, ma się ochotę założyć wygodne buty i wędrować Pańskimi szlakami. Okolice bajeczne. Póki co mogę tylko powzdychać, czekam na urlop z utęsknieniem. 

sobota, 02, wrzesień 2017 14:59
Ryszard

Pana lipcowy wypad do Norwegii zaowocował nową galerią zdjęć, która  jak nas Pan zdążył już przyzwyczaić jest piękna i profesjonalna. Jak trafnie zauważyła Maria w jednym z poprzednich wpisów tchną one "spokojem wiecznego trwania" - bardzo trafne określenie. Czekam na Pana kolejne "łowy" z obiektywem. Serdecznie pozdrawiam

czwartek, 17, sierpień 2017 17:30
Andrzej

Z wielką przyjemnością obejrzałem  Kolory Norweskiego Lata.  Według mnie  –  jestem amatorem jeżeli chodzi o fotografowanie,  zachwyca   mnie  oryginalność i niestandardowość . Da się zauważyć, że fotografie Pańskiego  autorstwa kryją w sobie  profesjonalizm. Gdybym jednym słowem miał opisać wynik Pańskiej pracy, powiedziałbym, że jest to MAJSTERSZTYK!

Pozdrawiam Andrzej Dela

czwartek, 17, sierpień 2017 13:41
Anna

Super księga - podoba mi się podejście do tematu i zdjęcia !

 

piątek, 11, sierpień 2017 09:33
Sławomir

Szanowny Panie Prokuratorze, z ogromnym zachwytem obejrzałem tak prześliczne zdjęcia, uchwycone w momencie i z niebywałym profesjonalizmem. Na Pana ręce składam moc życzeń pozdrowień i wszystkiego co najpiękniejsze. W imieniu własnym i małżonki życzymy Panu dalej tak owocnej twórczości.

piątek, 11, sierpień 2017 05:23
Asia

Norweska galeria jest po prostu..PRZEPIĘKNA:)

talent..profesjonalizm..i umiejętności uchwycenia niesamowitych chwil na fotografiach..

Gratulacje!i pozdrowienia:)

środa, 09, sierpień 2017 09:08
Ola

Uwielbiam naturę, a przede wszystkim taką, której nie miałam okazji zobaczyć na własne oczy. Przez obejrzenie zdjęć czuję się, jakbym była właśnie w Norwegii. Piękne ujęcia połączone z barwami świata powodują, że nie pozostaje mi nic innego jak zachwycać się pięknem przyrody.

 

Fotografia pozwala odkrywać nieznany świat oraz zachować wspomnienia, emocje i piękno na kolejne dni, miesiące, lata. 

wtorek, 08, sierpień 2017 20:13
Maria

Zachwyciłam się. Te zdjęcia tchną spokojem, spokojem wiecznego trwania. Niesłychana uroda pejzaży pozwala się podziwiać w każdym świetle, niezależnie od pory dnia.

wtorek, 08, sierpień 2017 19:51
Mariusz

Świetna strona, zaglądam tutaj coraz częściej. 

niedziela, 09, lipiec 2017 11:24
Szymon

Pozdrawiam dziadka mojego super strona.

piątek, 30, czerwiec 2017 09:17
Powered by JoomVita VitaBook
pogoda.net