Jan

Do Urszuli: Bardzo dziękuję za sympatyczną "recenzję", a pozdrowienia odwzajemniam.

czwartek, 03, listopad 2022 20:49
Urszula

Jestem zachwycona, dziękuję za tak ciekawe informacje.pozdrawiam serdecznie:)))))

środa, 26, październik 2022 22:12
Gminny Dom Kultury w Kolsku

Dzień dobry,

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia na 9 maja 2022 r. - wystawa i prelekcja pt."Tajemnice Puszczy Tarnowskiej". Miło będzie gościć Pana w Kolsku.

Serdecznie pozdrawiam

Edyta Dżydżora

piątek, 22, kwiecień 2022 11:18
Jan

Panie Grzegorzu, Bardzo dziękuję. Odwzajemniam życzenia i pozdrowienia raz zapraszam.

sobota, 08, styczeń 2022 07:36
Grzegorz

Wszystkiego najlepszego na 2022 rok i kolejne lata. Lubię tu wracać. Interesująca treść , ładne zdjęcia . Tak trzymać. Pozdrawiam Grzegorz Radom

piątek, 07, styczeń 2022 22:22
Jan

Miło czytać takie uwagi. Bardzo dziękuję i obiecuję nieustannie pracować nad stroną. Pozdrawiam serdecznie.

wtorek, 06, kwiecień 2021 18:23
Hubert

Witam, chciałem podziękować za tak wspaniałą stronę, wiele ciekawych informacji. Nie mogę doczekać się nowych postów, serdecznie pozdrawiam.

wtorek, 06, kwiecień 2021 09:01
Jan

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

piątek, 08, styczeń 2021 16:10
Michał

Super strona. 

piątek, 08, styczeń 2021 16:07
Grzegorz

Wszystkiego najlepszego  i najzdrowszego na Święta  i nadchodzący Nowy Rok 2021. Pozdrawiam i mam nadzieję , że do zobaczenia. Grzegorz Radom

sobota, 19, grudzień 2020 18:01
Jan Wojtasik

Panie Zdzisławie,

Bardzo dziękuję za merytoryczny list. Nie ukrywam, że zależy mi na popularyzacji zielonego szlaku "W&J", zwłaszcza na powiązaniu go ze ścieżką rowerową "Kolej na Rower". Takie powiązanie byłoby dużą wartością dodaną dla obydwu szlaków. Oczywiście, ten zielony wymaga przepracowania i odnowienia!

Mam też nadzieję, że władze naszego Powiatu uwzględnią też słuszny postulat połączenia ścieżek rowerowych z kierunku Kiełcza do Bytomia Odrzańskiego. To piękna okolica, a po rewitalizacji Pruskiego Szlaku stała się niezwykle atrakcyjna także dla mieszkańców Nowej Soli. Ruch tam jest bardzo duży.

Pozdrawiam Pana i wszystkich PT Czytelników mojej witryny. A co do wspólnej wyprawy po zielonym: bardzo ciekawa propozycja! Musimy to przegadać.

niedziela, 07, czerwiec 2020 20:23
Zdzisław

Dzień dobry,

Dziękuję za piękny i profesjonalnie opracowany materiał. Z przykrością przyznaję że nie znam opisanego przez Pana szlaku ,,Wiatraków i Jezior". Wyruszyłem więc niezwłocznie rozeznać teren (bez mapy i nawigacji). Odcinek ,,Szlaku Odry" po zjeździe z drogi 315 jest dosyć trudny, szczególnie po opadach deszczu, natomiast zielony wzdłuż Odry, uroczy ze wspaniałymi dębami.

Nie odnalazłem zjazdu z drogi szutrowej przed drewnianym mostkiem w prawo. Na szlak wjechałem od strony Siedliska. Jest super, szkoda że taki zaniedbany. Moja niewiedza potwierdza powiedzenie ,,cudze chwalicie..." W naszej okolicy mamy ciekawe trasy nie do końca poznane.

Ostatnio byłem zauroczony ścieżką wzdłuż Odry na odcinku przepompownia ścieków k. Bobrownik do starego mostu kolejowego. Pierwszy raz przejechałem też trasę od Kiełcza do Tarnowa Byckiego, nie wytyczonym szlakiem a drogą wzdłuż Odry i kładką przez Białą Wodę.

Rewelacyjna jazda drogą asfaltową (od samej kładki),odnowionym odcinkiem,,Traktu Pruskiego" do Odry i dalej nową ścieżką do Bytomia Odrz. Wybieramy się (klub rowerowy) do Starostwa porozmawiać na temat utwardzenia istniejącej drogi Z Kiełcza do Białej Wody. Było by to piękne połączenie rowerowe Nowej Soli z Bytomiem Odrz. Starostwo Powiatowe - w związku z zakończonym szlakiem ,,Kolej na rower"- aktualizuje obecnie mapę szlaków rowerowych w powiecie, mamy nadzieję że przy tej okazji dokona oczyszczenia istniejących szlaków i odnowy oznakowania.

A może wybralibyśmy się razem na przejazd następnych odcinków szlaku ,,Wiatraków i Jezior"? Zdrowia i wytrwałości w dalszej penetracji naszego regionu. Pozdrawiam

Zdzisław

niedziela, 07, czerwiec 2020 19:17
Grzegorz

Dzień dobry:)

sprzężenie szlaku "Wiatraków i Jezior" z "Kolej na Rower" jest szansą na uatrakcyjnienie tej ostatniej. Rozładuje też tłok, który coraz bardziej denerwuje.

To byłaby opcja dla ambitnych turystów.

Do dzieła!

Grzegorz

wtorek, 02, czerwiec 2020 05:34
Artur

Przywiodły mnie tutaj "duch i litera prawa", a znalazłem mądrość, Caryńską i spokój... Przyszedłem na chwilę, chciałbym zostać na dłużej - parafrazując popularny niegdyś slogan.

Jestem wdzięczny Autorowi: za pomoc, i za stworzenie pięknego miejsca - jakże potrzebnego, aby nie ukisić się w zalewie wirtualnej bylejakości.

Gratuluję pasji, życzę wytrwałości, postaram się odwiedzać!

środa, 20, maj 2020 21:34
Jan Wojtasik

Bardzo dziękuję. Takie opinie zachęcają do dalszej pracy. Życzę szerokiej drogi, a dokładniej to przyjaznej jezdni pod kołami. I oczywiście dużo wytrwałości, gdyż zielony rowerowy szlak "Wiatraków i Jezior" to szlak dla wytrwałałych.

wtorek, 05, maj 2020 13:49
Szymon

,, Szlak Wiatraków i Jezior" Jeziora wilcze

Artykuł jest bardzo rzetelnie wykonany. Człowiek, który chciałby pojechać trasą wyznaczoną przez Autora na pewno się nie zgubi. Wszystkie ważne i trochę mniej ważne punkty są oznaczone tak aby nikt się nie zapodział i mógł spokojnie przejechać całą trasę. 

wtorek, 05, maj 2020 09:36
Szymon

Bardzo ciekawe artykuły i przepiękne zdjęcia. 

Pozdrowienia dla autora

poniedziałek, 06, kwiecień 2020 09:41
Jan Wojtasik

Bardzo dziękuję.

piątek, 26, lipiec 2019 10:56
Asia

Przepiękne fotografie z Bałkanów:)niesamowity talent i i b.ciekawe ujęcia. Prawie jakby było się w tych miejscach samemu.Podziękowania za fotograficzną piękną "wycieczkę ":)z pozdrowieniami i w oczekiwaniu na kolejne.

piątek, 26, lipiec 2019 08:20
Jan Wojtasik

Dziękuję za sympatyczny wpis i serdecznie pozdrawiam.

piątek, 28, czerwiec 2019 20:14
Mariusz

Strona bardzo ciekawa i pozwala oderwać się od spraw codziennych dzięki zdjęciom przyrody i różnorodności jakie nam serwuje.

 

piątek, 28, czerwiec 2019 18:05
Jan Wojtasik

Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu. Pozdrawiam Radom

czwartek, 14, marzec 2019 20:39
Grzegorz

Serdeczne gratulacje  z tych 100000 odwiedzin . Strona ciekawa i wracam na nią wielokrotnie...Pozdrawiam Grzegorz, Radom

 

 
czwartek, 14, marzec 2019 20:37
Gniewko

Ja chyba najbardziej uwielbiam zdjęcia pejzaży - zawsze można w nich uchwycić piękny moment  Pozdrawiam i wszystkich, którzy interesują się zdjęciami modowymi zapraszam na: http://stylistagniewko.pl/

czwartek, 11, październik 2018 09:54
Grzegorz
Wycieczka do ZRĘBÓW STACHURY przeszła do  niezapomnianych....
W tym roku również wybieram się w drugiej połowie czerwca  do Radzynia k.Sławy, oczywiście z rowerem. W poprzednim roku przejechałem po okolicach około 600 kilometrów.
Okolice są piękne. Lasy jeziora, szańce,  pałace...od  zamku Karolat w Siedlisku przez pałac w Sławie, w Lginiu aż po Wieleń. Zakochałem się w tej okolicy.
Czerwona Małpa, Gaj Wandy, czy opisywana przez Pana Studnia Ducha z refleksjami o dziwnych odczuciach,  Pałace Myśliwskie, grób rodziny Mier nad jeziorem Mesze.
Wracam z radością do tych miejsc. Czasami zastanawiam się nad tym ile ludzie tracą dzieląc się  polityczną nienawiścią....
Życzę zdrowia i pomyślności dla Pana i Pana bliskich i tej energii do propagowania piękna regionu . 
czwartek, 29, marzec 2018 08:01
Powered by JoomVita VitaBook
pogoda.net