Rozmaitości

Nowa Sól - Jodlów. W listopadzie miałem okazję napisać, że otrzymałem kolejny, już drugi list gratulacyjny od Google. Sympatyczny, gdyż poinformowano w nim o 750. tysięcznym wyświetleniu miejsc, które wprowadziłem na mapy tego Portalu. Oceniłem, że to sporo.

Czytaj więcej...

Sława - Tarnów Jezierny. Wobec ujawnienia przypadków zarażenia wirusem afrykańskiego pomoru świń (African Swine Fever - ASF), Wojewoda Lubuski w dniu 15 listopada 2019 r. wydał rozporządzenie zakazujące wstępu do lasu.

Czytaj więcej...

Nowa Sól. W imieniu organizatora - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Soli, współautora - Pana Tadeusza Szechowskiego oraz własnym zapraszam PT Czytelników na otwarcie wystawy pt. "Z natury rzeczy".

Czytaj więcej...

Nowa Sól. Kilka dni temu trafił do mnie miły liścik od Google. Wynikało z niego, że moje zdjęcia opublikowane na Google Maps - popularnych elektronicznych mapach tego Portalu obejrzało już milion osób. Nie wiem, jak zostało to wyliczone, ale wiadomość odebrałem sympatycznie.

Czytaj więcej...

Jodłów. W sobotę 17 sierpnia 2019r. o godz. 10,00 z ronda w Jodłowie wystartuje ostatni już tegoroczny rajd rowerowy zorganizowany przez Zarząd SWRLJ. "Szlak tajemnic Puszczy Tarnowskiej" powiedzie tym razem do jej północno-wschodniego sektora.

Czytaj więcej...

pogoda.net